Únor 2013

Comeback

24. února 2013 v 11:55 | Will |  Kecy
Je mi dost trapné, že jsem se tu vůbec nehlásila.
Procházím nejspíš nějakou depresí a poslední 2 týdny jsem vůbec, ale vůbec nic nedělala, vedla jsem si to stylem jídlo, škola, jídlo, tumblr, koukání do zdi, jídlo, spánek atd.
Ani úkoly jsem si nedělala a v pokoji se mi nahromadil hroznej nepořádek.
Rozhodla jsem se, že se dnes vzchopím, nebudu pořád prokrastinovat a zabíjet čas, je ho málo. A to se týká nejen hubnutí ale prostě všeho. Samozřejmě jsem se taky cpala jak prase, protože jsem na tumblru byla asi do 2 do noci pokaždé a vstávala v 6. Takže pak jsem byla hrozně unavená a doháněla to cukrem ze všeho možného. Taky mi z toho už včera bylo hrozně špatně, jak jsem se přeplácala vším možným.
Jediná blbá věc teď je, že mi příští týden zas začínají prázdniny, tzn. pojedu k příbuzným a tam bude hrozně moc dobrýho jídla. Nejde ani tolik o kontrolu jako spíš o to, že je zvykem všechno sníst a vždycky si všimnou, když hubnu.

Jídelníček sem dám dnes večer, a jdu se podívat, co je nového u vás!
Taky jsem si včera na zahájení nového režimu koupila u Zary hodně věcí, 2 kalhoty, 2 mikiny a triko. Bohužel v nich zatím vypadám jako kulička, ale možná sem večer dám taky anti-thinspirační fotku!

Hodně štěstí,
W.

Miss Katastrofa

6. února 2013 v 23:30 | Will |  Kecy
V domě se objevila bonboniéra. Plná sušenek.
Máma zapomněla na to, že nemá kupovat sladké.

Kdyby to nevydávalo otřesný zvuk, tak bych škrábala zdi. Jsem na sebe bezmezně naštvaná, teď jsem se po 3 dnech vážila totiž. A mám 56,5. (!!!!) Tolik jsem vážila jenom před dvouma rokama.
Jasně, vím, že je to večerní váha, ale i tak...

Hrozně mi z toho vylezl ekzém a teď mám celý oteklý obličej. Je mi sladko a blbě, všechno mě svědí a jsem opuchlá (těch sušenek jsem snědla každý den asi 15...).
Chtěla jsem to vyzvracet ale řekla jsem si, nenene, jen si to pěkně vyžer, a pak se trap hlady. Nerada bych si zvykla se přejídat a zvracet a skončila se zkaženýma zubama a ještě zkaženějším žaludkem než teď.

Pozitivní je že jsem si před těma třema dnama konečně koupila karimatku a začla cvičit - resp. se protahovat.
A také, že jsem dostala chuť vařit, a domluvila se s mámou na dvou věcech:

Od zítra mám dietu (ona mi to schvaluje, kvůli ekzému atd.), nebude mi kupovat sladké a schová sušenky (haha).
Tento týden si nakoupím nějaké suroviny a poprvé v životě budu VAŘIT! :D
Neumím si ano udělat vajíčko. Vezmu si k tomu počítač a kuchařky všechny a zkusím připravit večeři, a budu doufat, že to rodina přežije ve zdraví :P

Jinak mám hrozně práce, dneska jsem měla jen dopolední vyučování, přišla jsem ze školy a spala jsem celé odpoledne. Ale tím že jsem včera šla spát poněkolikáte asi ve 2 a vstávala v 6, tak jsem pořád hrozně unavená.

Z matematiky jsem dostala za jedna! :D

Takže asi tak, cítím se znechucena sama sebou, ale zároveň tak špatně, že vím, že zítra se žádného sladkého nedotknu a že to mám jako poučení do života. Hlavně ta váha mně teď tak rozhodila, že si rozmyslím než něco budu požírat.

Všem vám moc držím palce a jen jak budu mít trochu času tak vás obejdu!
xoxo

Je mi blbě.

3. února 2013 v 0:35 | Will |  Kecy
Je mi blbě.
Ze sebe, z toho všeho, co jsem dneska sežrala. Máma koupila ozdobnou krabici která ovšem byla plná sušenek, už je napůl plná. Ani nevím, co všechno jsem dneska jedla.

Moc se omlouvám že jsem sem včera (vlastně předevčírem, prostě v pátek) nepsala. Zvorala jsem to. a dneska jsem to dovorala. Je mi hrozně špatně.

Od zítra (tedy ode dneška už) prostě fakt nejím.
Jsem hrozně neštastná a nejenom kvůli jídlu, jsem na tom prostě hrozně špatně, jím a přejídám se abych zahnala tu hnusnou prázdnotu.
Ne, musím to překonat.
Zítra sem nechoďte, ztráta času, za tři dny se přijdte podívat, jestli jsem konečně našla síly nebo zase pohořela.
Je mi zle jsem hrozně unavená a v posteli a na mobilu takže teď nikoho obcházet nebudu ale zítra hned určitě.

S láskou
W